Дистанційне навчання
У нашій гімназії змішана форма навчання
Розклад дзвінків у період дистанційного навчання
Положення про дистанційну форму навчання
Наказ про організацію дистанційного навчання
Батькам школярів: 20 запитань та відповідей про дистанційне навчання
Як оптимально організувати
дистанційне навчання дитини
1. Скласти чіткий розклад / режим.
2. Організувати робочу зону.
3. Організувати форму.
4. Робити перерви.
5. Заохочувати спілкування з однолітками.
6. Знизити очікування і вимоги.
7. Мотивувати і помічати успіхи.
Не змушуємо дитину, а мотивуємо!
Поради для батьків на карантині
Сьогодні діти, так само, як і дорослі, перебувають у напрузі, вони відчувають загальну тривогу від невизначеності, стану батьків, змін звичайного режиму та обмежень. Допоки немає розуміння та ясності цього питання, напруга посилюється.
Діти під час дистанційного навчання і перебування в домашніх умовах потребують батьківської підтримки, вони очікують від батьків психологічної допомоги.
Ідеально, якщо батьки намагаються бути в контакті зі станом дитини та її почуттями, чесно говорять про свої тривоги та відчуття.
Під час карантину не вистачає простих речей: спокійних прогулянок, зміни місць перебування та відвідування своїх друзів та близьких людей.
Слід навчитися таким важливим речам, які слід зробити пріоритетними під час карантину:
✔ вміти зрозуміти і пробачити іншого члена сім’ї;
✔ поважати вибір вашої дитини;
✔ визнавати свою провину, якщо ви не праві;
✔ не розвивати конфлікт, бо кожна сварка віддаляє людей один від одного;
✔ не ображати дитину чи іншого члена сім’ї;
✔ взаємодопомога членам сім’ї.
Гарною ідеєю, від однотипних днів буде започаткування чогось одного, нового кожного тижня, наприклад: тиждень книг, тиждень обіймів, тиждень добрих слів. Все це допоможе розвитку та позитивно вплине на психологічний клімат сім’ї.
✔ визначте та поставте перед собою короткострокову ціль, розкажіть про неї дитині та визначте строки її реалізації. Добре, буде якщо дитина поставить перед собою свою ціль на цей же термін;
✔ напишіть пост у соцмережах про свою ціль. Дитина повинна бачити й розуміти, що батьки серйозно та наполегливо підходять до своїх бажань;
✔ долучіться до онлайн – челенджу, якщо для вас групова підтримка є важливою та приєднайте до нього свої дітей, якщо це доречно зробити, виходячи з їх інтересів.
Під карантину можна „перезагрузитись”, а відведений час перетворити на джерело більшої близькості.
Близькість – це коли ми приділяємо увагу своїм рідним та по-іншому дивимося, відмічаючи зміни, які відбуваються, адже вони ростуть та по своєму бачать ситуацію. Для тих, хто хоче побудувати комфортні відносити зі своїми дітьми та, загалом, у сім’ї це плідний час для роботи.
Будьте здорові!